ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

Kasutusjuhised

Tervishoiutöötajad on juba aastaid patsiente õpetanud, kuidas kinesioloogilist teipi ise peale panna. Ärge tundke end heidutanuna, sest juba paari harjutamiskorra järel teibite nagu professionaal. Siin on mõned abistavad nõuanded:

  1. Veenduge, et nahk on puhas ja kuiv. Ärge kasutage enne teibi paigaldamist kreeme ega õlisid (päevituskreem, ihupiim, paiksed ravimid jne). On isegi täheldatud, et mõned seebid sisaldavad niisutavaid koostisained, mis jätavad nahale jäägid. Seega võite nahka enne teibi paigaldamist igaks juhuks alkoholiga puhastada.
  2. Kui soovite paigaldada teipi liigesele, veenduge, et liiges oleks täielikult painutatud asendis. Kui teip paigaldatakse põlvele või küünarnukile nii, et jalg või käsivars on väljasirutatud asendis, tuleb teip liigese liigutamisel maha.
  3. Teibi paigaldamisel ärge venitage seda kummastki otsast. Teibi otsad tuleb asetada otse nahale ilma neid pingutamata. Vastasel juhul tuleb teip lahti ja ei kleepu enam.
  4. Lõpetuseks hõõruge teipi tugevalt, et see kinnituks nahale kindlalt ja veenduge, et teibi servad ei jääks lahti. Parimate tulemuste saavutamiseks pange teip peale 30 minutit enne füüsilist pingutust.

*Ärge kasutage KT teipi, kui teil on diagnoositud kasvaja, sest see võib mõjutada meditsiinilisi raviprotsesse.
*Raseduse ajal ärge kasutage KT teipi kõhupiirkonnas.