ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

Ostuprotsess ja tingimused

Tellimine

KT Tape veebilehelt tellimine on lihtne ja mugav. Esmalt valige välja toode, mille vastu huvi tunnete ning klikake sellel. Edasi peaksite valima “LISA OSTUKORVI”, et lisada toode ostukorvi. Kui soovite osta mitut toodet, korrake toimingut. Seejärel vajutage nupule “OSTUNIMEKIRI”. Ostukorvis saate valitud toodete koguseid suurendada või vähendada ning soovimatud tooted ostukorvist eemaldada. Seejärel sisestage oma nimi ja e-posti aadress. Edasi tuleb määrata sobiv kohaletoimetamise ja makseviis ning oma telefoni number. Juhul, kui soovite tasuda krediitkaardiga sisestage oma krediitkaardi andmed ja esitage tellimus. Tähelepanu! Tellimisel krediitkaardiga võetakse teie krediitkaardilt koheselt vastav summa maha.

Makseviisid:

KT Tape e-poes on võimalik kasutada maksmiseks krediitkaarti (Visa, Mastercard), pangalinki (Swedbank, SEB Pank), panga ülekannet, Paypal maksekeskkonda ja kohale tulles ka sularaha makset.

Kui olete valinud krediitkaardi või pangalingi makse, suunatakse Teid makse sooritamiseks Paysera turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Paysera tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Samuti on võimalik makse teostada ülekandega mõnest teisest Eesti kommertspangast. Juhul, kui soovite tulla ise kaubale järele saate kohapeal tasuda ka sularahas.

Kohaletoimetamine ja üleandmine

Koheselt pärast tellimuse esitamist saadetakse Teie e-posti aadressile tellimuse kinnitus. Kõik tellimused pannakse teele 24 tunni jooksul (ainult tööpäevadel) pärast tellimuse kinnitamist ja makse teostamist. Kui tellimuse täitmiseks on nõutav kliendi teatis või kinnitus, jätkub tellimuse töötlemine pärast vastava teatise saamist (kas e-posti või telefoni teel). Laupäeval ja pühapäeval saabunud tellimusi töödeldakse järgmisel tööpäeval, 24 tunni jooksul. Tellimusi töödeldakse ja toimetatakse kohale ainult tööpäevadel (esmaspäevast reedeni, välja arvatud riiklikel pühadel). Tellimuste kohaletoimetamiseks on võimalik kliendil valida Smartposti või Post24 terminale, samuti Eesti Posti teenust ja kullerteenust. Kui klient soovib, siis võib ta kaubale ka ise järele tulla aadressile Tuukri 11, Tallinn.

Tähtajaks täitmata tellimused ja läbimüüdud tooted

Kui tellite toote, mis pole hetkel laos saadaval, saadetakse teie e-posti aadressile vastav teavitus ning lepitakse kokku Teile sobiv lahendus toote kättesaamiseks.