ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

KT Tape PRO

REVOLUTSIOONILISELT UUENDUSLIK

KT Tape Pro peab kauem vastu, kleepub paremini ja toetab nagu ei kunagi varem. Sportlased on juba aastaid kasutanud KT Tape’i vigastustest tingitud valu leevendamiseks ja taastumise kiirendamiseks. Nüüd on aeg minna üle professionaalsele tasemele! KT Tape Pro on maailma esimene ja ainus täissünteetiline kinesioloogiline teip, mis pakub leevendust sadadele lihaste, liigeste ja kõõlustega seotud vigastustele. Tugevama kleepainega ja elastsest sünteetilisest materjalist KT Tape Pro võtab ära valu, et saaksite keskenduda treeningule. Järgmisena loetleme teile mõningaid omadusi, mis eristavad KT Tape Prod puuvillast kinesioloogilistest teipidest.

TUGEVAM KLEEPAINE

KT Tape Pro ei lakka töötamast. Isegi mitte siis, kui teie seda teete. KT Tape Pro peab vastu ka kõige karmimas keskkonnas. See püsib peal terve nädala – pärast jooksmist ja igapäevast dušši, niiskuses, külmas ja isegi basseinis. KT Tape Pro saladus peitub patenteeritud SecondSkin Adhesive tehnoloogias, mis peab vastu nii kaua kui teie ja – ärge solvuge – ilmselt kauemgi.

PAREM TUGI

Nagu te ilmselt juba teate, on maksimaalse sooritusvõime tagamiseks oluline sisemine tugevus. See kehtib ka teibi kohta. KT Tape Pro sisemine tugevus on ületamatu. Selle elastne sünteetiline südamik täidab oma eesmärki edukalt ja väsimatult.

KESTAB 2 KORDA KAUEM

Tänu KT Tape Pro tugevamale elastsele südamikule säilitab teip oma elastsuse palju pikema aja jooksul kui puuvillast kinesioloogilised teibid. See tähendab, et teip pakub kindlat tuge senikaua, kui te treenite. Sarnaselt tippsportlastele toetub see oma eesmärgi täitmisel nii jõule kui vastupidavusele. Lisaks sellele on KT Tape Pro 100% veekindel ja 100% higikindel. Erinevalt puuvillast teipidest ja tugisidemetest saab KT Tape Prod mugavalt kanda duši all, basseinis või merevees. Triatlonsportlaste, ujujate, surfajate ja meremeeste seas leiab see kindlasti populaarsust.

100% SÜNTEETILISED MIKROKIUD

Sünteetilised mikrokiud on kiiresti kuivavad ja need tagavad erakordselt hea kaalu ja tugevuse suhte. Kiud on oma loomult antimikroobsed, mistõttu on võimalik teipi kanda ka pikema aja jooksul ilma, et tekiks ebameeldivat lõhna.

VALMISLÕIGATUD I-RIBAD

I-ribad pakuvad kindlamat tuge ja annavad paremaid ravitulemusi kui Y-ribad. Tänu oma kujule kestavad I-ribad kauem ja oht, et need millegi taha kinni jääksid, on väiksem. Kui te aga siiski eelistate Y-ribasid, võite lõigata KT Tape Prod ilma, et peaksite muretsema narmendavate servade pärast. Iga rull sisaldab kahtekümmet 25 cm pikkust teibiriba. Ribad on kasutamiseks valmis – lõigata pole vaja. Kokku teeb see umbes viis meetrit 5 cm laiust teipi.

VALGUST PEEGELDAVAD RIBAD OHUTUKS KASUTAMISEKS

Ole nähtav! Ole kaitstud! KT Tape Prole on iseloomulikud valgust peegeldavad detailid, mis muudavad teibi veelgi väärtuslikumaks. Hämaral ajal väljas treenides või kõmufotograafide välklambi sähvatuse eest põgenedes tuleb see omadus eriti kasuks.

8 UUT VÄRVI

KT Tape Pro on saadaval kaheksas uues värvis: must, sinine, roheline, beež, kollane, roosa, lilla ning oranž. Igaüks leiab siit endale meelepärase stiili.

KAITSEV REISIKARP

Lisaks KT Tape Prole kuulub komplekti kaasaskantav karp, mis sobib ideaalselt treeningsaali kaasavõtmiseks või mitmeks muuks kasulikuks otstarbeks. Kasutage seda treeningvarustuse või miks mitte ka õnnetoovate talismanide hoidmiseks. Olge loominguline ja andke meile teada, mis te sellega teete.

LATEKSIVABA TEIP TUNDLIKULE NAHALE

Akrüülipõhise meditsiinilise kleepainega KT Tape Pro on naha vastu õrn. See tähendab, et te saate treenida ilma, et tekiks tugisidemetele ja tavalistele sporditeipidele iseloomulikku sügelust.

KAS MA PEAKSIN VALIMA KT TAPE PRO?

Nii tavaline KT Tape kui ka KT Tape Pro on mõeldud valu ja vigastuste ennetamiseks ja leevendamiseks ning neid kasutatakse täpselt samamoodi. Kuidas siis teada, milline teip on teie jaoks sobivam? See sõltub sellest, kuidas te kavatsete seda kasutada. Kui te soovite, et see püsiks peal terve nädala – pärast jooksmist ja igapäevast dušši, niiskuses, külmas ja isegi basseinis – siis KT Tape Pro on just see õige valik. Kui teie nõudmised aga nii suured pole ja te vajate midagi tundlikele kehaosadele, on soovitatav kasutada tavalist KT Tape’i.