KT-TAPE

MIS ON KINESIOTEIP?

KT Tape kinesioteip on valu leevendav elastne kinesioloogiline teip, mis toetab lihaseid, kõõluseid ja sidemeid ning vähendab valu*

KUIDAS KINESIOTEIP TÖÖTAB?

Kui mõni kehapiirkond löögi või ülepingutuse mõjul vigastada saab, tekib lümfivedelik, mille kogunemine põhjustab põletikku ja turset. Lümfivedeliku akumuleerumine võib suurendada survet lihastele ja kudedele, mis võib põhjustada märkimisväärset ebamugavust või valu*.

Arvatakse, et õigesti paigaldatud KT Tape tõstab nahka ja surub kokku sidekirmet, nii et lümfivedelik saab paremini liikuda ja transportida valgeid vereliblesid, mis eemaldavad kehast jääkproduktid, rakujäänused ja bakterid.

* Ei ole kõigi vigastuste puhul meditsiiniliselt tõestatud.

MIKS SEDA KASUTADA?

Kinesioloogiline teip aitab vähendada survet kudedele, ning leevendab ebamugavustunnet või valu. Samuti toetab teibi korrektne kasutamine lihaseid, sest see parandab nende kokkutõmbumisvõimet ka siis, kui need on nõrgad. Ühtlasi aitab see lihastel vältida liigset pikenemist või kokkutõmbumist.

KES PEAKS SEDA KASUTAMA?

Vahet pole, kas treenid oma esimeseks maratoniks, valmistud esimeseks mänguks, töötad oma sportliku vormi kallal või püüad lihtsalt igapäevaeluga toime tulla, miski ei pidurda Sind rohkem kui valu ja vigastused. KT Tape’i on kerge ja mugav kanda, ning see sobib sadade enim levinud vigastuste leevendamiseks; sellest on abi näiteks näiteks alaseljavalu, põlvevalu, õlavalu, karpaaltunnelisündroomi, nikastatud pahkluude ja tennisemängija küünarliigese puhul. Kinesioteip pakub leevendust ja tuge, et Sa ei peaks hoogu maha võtma.

MILLEST ON KT TAPE KINESIOTEIP VALMISTATUD?

KT Tape Original ja Gentle on valmistatud 100% puuvillakiududest, ning neil on eriliselt elastne sisemus. KT Tape PRO, PRO Extreme ja PRO-X on valmistatud kõrgtehnoloogilisest, väga vastupidavast sünteetilisest kangast, millel on 30% tugevam elastne sisemus kui teistel teipidel. Nii puuvillased kui ka sünteetilised materjalid loovad ühesuunalise elastsuse, mis lubab teibil venida pikkupidi, kuid mitte laiupidi. Selle tulemusena saavad elastsed kiud pakkuda piisavalt tuge, ent ei piira liikumisvabadust nagu tavaline jäik sporditeip.

KT Tape PRO kiud võimaldavad niiskusel eralduda, mistõttu on seda teipi mugav kanda ka pikema aja jooksul. KT Tape’i spetsiaalselt valmistatud liim on lateksivaba ja hüpoallergiline, ning suudab vastu panna niiskusele, higile ja duši all käimisele; ühtlasi võib seda kanda mitme päeva jooksul.

MILLINE TOODE VALIDA?

kt tape kinesioteip?

Tutvuge kõikide toodetega meie toodete lehel: http://kttape.ee/tooted/

Mida wikipedia ütleb? Loe siit: https://en.wikipedia.org/wiki/Elastic_therapeutic_tape