ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE
Allahindlus!

KT TAPE PRO ® lõikamata

  • Vastupidav 100% sünteetiline kangas on väga hästi hingav
  • Paindlik tugi, mis säilitab täieliku liikumisulatuse
  • Püsib nahal higistamise ja niiskuse korral
  • Mugav kanda kuni 7 päeva
  • Tutvu meie TAPEMAN™ figuuriga, et näha mõningaid kõige levinumaid sihtmärke, mis sobivad suurepäraselt KT Tape kasutamiseks

18.0021.00

Kirjeldus

KT TAPE PRO – KINESIOLOOGILINE EELLÕIKAMATA TEIP

VÄGA HÄSTI HINGAVAST SÜNTEETILISEST MIKROKIUST

Vajad tuge, mis peab vastu sinu kõige raskemale treeningule? KT Tape Pro ®  on loodud valu leevendamiseks ja toetuse pakkumiseks just seal, kus seda vajad, püsides paigal läbi mitme treeningu.* KT Tape Pro ® loodi selleks, et toimida kõige karmimates tingimustes. See on maailma esimene 100% sünteetiline kinesioloogiline teip, mis on välja töötatud tugevama liimiga, et vastu pidada igale treeningule.

KT Tape Pro ® võib kanda duši all, basseinis või lainetes surfates rannas. Sünteetilised kiud kuivavad kiiresti, on veekindlad ja pakuvad ülimat tugevust ja venivust. KT Tape Pro® sisaldab ka liimi, mis püsib paigal 4-7 päeva.

KT Tape Pro ® kiududel on tugevam elastne tuum, mis pakub paremat tuge lihastele, liigestele ja kõõlustele, piiramata mugavust ja liikumisulatust. See täiustatud elastne tuum säilitab oma elastsuse palju paremini  ja pakub vastupidavamat tuge kui puuvillane kinesioloogiline teip. Nagu tippsportlased, tugineb see nii jõule kui ka vastupidavusele, et töö tehtud saada.

KT Tape® tooted on hüpoallergeenilised, lateksivabad ja loodusliku kummi vabad! See tähendab, et meie tooted on loodud ja arendatud sisaldama vähem potentsiaalseid aineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Kuigi meie eesmärk on pakkuda tooteid, mis ei põhjusta ärritusi, soovitame tundliku naha või ärrituse suhtes kalduvatele inimestele enne meie tootevaliku kasutamist testida väikest tükki KT Tape’i, mida ei ole venitatud, näiteks põlve või käsivarre kõvemal nahal.

*MITTE KLIINILISELT TÕESTATUD KÕIKIDE VIGASTUSTE KORRAL

  • 100% sünteetiline jõudluskangas, mis pakub sulle puuvillase teibiga võrreldes ülimat tuge
  • KT Tape Pro® tugevam elastne tuum tagab pikemaajalised valu leevendamise ja toe eelised* Mitmekülgsed eellõigatud ribad saab sihtvalule kohaldada* Lateksivaba, hüpoallergeenne ja loodusliku kummi vaba Iga karp sisaldab:

20 eellõigatud 100% sünteetilist teipi Üks kõva plastikust kandekarp keeratavate kaantega, et hoida sinu teip heas korras spordikotis või käekotis Üks kiirjuhend samm-sammult juhistega kõige levinumate vigastuste jaoks*

Lisainfo

Värv

Beež, Must