ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

PRO WIDE

21.00

Kirjeldus

KT TAPE PRO WIDE – LIHASTE, LIIGESTE JA KÕÕLUSTE VALU LEEVENDUSEKS*

Vajate tuge oma alaseljale või suurematele lihasgruppidele, mis peaks vastu ka kõige raskemale treeningule? KT TAPE® PRO WIDE™ on just see, mida treenerid soovitavad. See aitab leevendada valu ja pakub tuge täpselt seal, kus seda vajate.* KT TAPE® PRO WIDE™ püsib paigal ka peale mitmeid nõudlikke treeninguid kuni seitse päeva. See püsib ja kleepub ka kõige raskemates tingimustes, sealhulgas igapäevased dušid, niiskuses, külmas ja isegi basseinis.

KT TAPE® PRO WIDE™ on loodud kõige raskemateks oludeks. See on ainus 100% sünteetiline kinesioloogiline teip, mis on nii tugeva liimiga, et vastu pidada igale treeningule ja ilmastiku olule.

Iga karp sisaldab:

  • kümme 100% sünteetilist eellõigatud teipi, mille laius on 10 cm ja pikkus 25 cm
  • Kõva plastist kandekarpi keeratavate kaantega, et hoida teie teip jõusaalikotis või käekotis heas korras
  • Kasutusjuhendit kõige tavalisemate rakenduste kohta.

TUGEVAM LIIM

KT TAPE® PRO WIDE™ on loodud toimima kõige raskemates tingimustes, püsima kuni 4-7 päeva, läbi mitmete jooksude, igapäevaste duššide, niiskuses, külmas või basseinis.

PARIM TUGI

KT TAPE® PRO WIDE™ sisaldab samu kiude kui meie PRO™ teip, mis on palju elastsem, mis pakub paremat tuge lihastele, liigestele ja kõõlustele ilma mugavust ja liikumisulatust piiramata.

PIKEM PÜSIVUS

KT TAPE® PRO WIDE™ teip säilitab oma elastsuse palju paremini ajas kui puuvillane kinesioloogiline teip. See tähendab, et see pakub tugevamat tuge, just nii kaua kui seda vajate*, ja isegi rohkem.

SÜNTEETILISED MIKROKIUD

KT TAPE® PRO WIDE™ teipi saab mugavalt kanda duši all, basseinis või rannas. Sünteetilised mikrokiud kuivavad kiiresti ja pakuvad suurepärast kaalu-tugevuse suhet. Need kiud on loomulikult antimikroobsed, mis võimaldab mugavat pikaaegset kandmist ilma ebameeldiva lõhnata.

EELLÕIGATUD RIBAD

KT TAPE® PRO WIDE™ on eellõigatud ja valmis koheseks kasutamiseks. Eellõigatud ribadel on ümarad nurgad, mis aitavad vältida servade hargnemist või nurkade takerdumist asjadesse või . Iga rull sisaldab kümmet 10,16 cm laiust ja 25,4 cm pikkust riba.

HELKURIGA DISAIN

Ole nähtav. KT TAPE® PRO WIDE™ sisaldab reflekteerivaid elemente, mis lisavad sellele teibile veel rohkem funktsioone, muutes varahommikuse ja hilisõhtuse treeningu ohutumaks.

LATEKSI-VABA, SOBILIK KA TUNDLIKULE NAHALE

KT TAPE® PRO WIDE™ kasutab akrüülpõhist meditsiinilise kvaliteediga liimi, mis on õrn nahale. See tähendab, et saate rahuldada oma vajaduse treenida ilma, et peaksite kratsima sügelemist, mis sageli kaasneb trakside ja traditsioonilise sporditeipiga.

*Ei ole kliiniliselt tõestatud kõigi vigastuste jaoks.

Lisainfo

Värv

Must