ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

TEIBI PÜSIVUS

KT Tape on valmistatud selliselt, et ta püsiks hästi ja oleks hell nahale. Õige paigaldamise ja kasutamise korral püsib KT Tape 2 kuni 7 päeva – sõltuvalt rakendusest, mida on teibitud. Jalgadele asetatud teibid püsivad 2 + päeva samas kui suurematele lihasgruppide aplikatsioonid 5 + päeva. Järgi alltoodud juhiseid veendumaks, et saavutada hea püsivus.

  1. Naha ettevalmistus – Puhastage ala, mida soovite teipida näiteks hõõrudes alkoholiga . Selliselt puhastades saab tagada, et nahk on puhas ja kena ja ning ei ole õlitatud ega kreemitatud. Raseeri, kui see on vajalik, samuti kuivata.
  2. Kui sa teipi lõikad, siis kindlasti ära jäta teravaid nurki vaid lõika ümaralt. Kui olete soetanud PRE-CUT teibi, siis see on eelnevalt lõigatud ribade ja ümarate nurkadega, kuid ka siis veendu, et kui pead lõikama, siis jäävad ümarad nurgad.
  3. Nahk peab olema pingul, kui teipi paigaldad. Me teame, et mõnedel videodel ei ole see selgelt näha (veel), kuid ole kindel, et nahk oleks pingul teibitud alal.
  4. Teibi otsad ei tohi olla pinge all! Panime hüüumärgi, sest isegi need meist, kes tegelevad teipimisega pikka aega unustavad selle vahest. Esimesed ja viimased 4 cm … võta teibi pinge ära ja lase teip lõdvemaks, tõmba korra hinge ja aseta siis nahale. Teip on juba paberil olles 10%-lise pinge all, mis tähendab, et see on piisav venitusaste teibi otstele.
  5. Teibi massaaz. Enne, kui lased naha lõdvaks masseeri teipi – hõõru seda energiliselt, et tekiks soojus, mis aktiviseerib liimi. Kui teip hakkab lahti tulema nurkades, siis on võimalus, et Te ei järginud punkti neli või on kogu teip liiga pingestatult peale asetatud.
  6. Paigalda teip minimaalselt pool tundi enne aktiivset füüsilist tegevust, optimaalne aeg selleks on 1 tund.