KT-TAPE
ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE
Allahindlus!

PRO EST eellõigatud

13.00

Kirjeldus

KINESIOLOOGILINE PRO EST EELLÕIGATUD TEIP SÜNTEETILISEST MIKROKIUST

KT TAPE sünteetiline teip on elastne ja õhku läbilaskev kinesioloogiline teip (kinesioteip), mis on valmistatud esmaklassilisest sünteetilisest kiust ja varustatud allergiat mittetekitava veekindla liimiga. See on mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste stabiilsuse toetamiseks ja liikuvuse suurendamiseks. Vähendab väsimusest, pingest, põletikest jmt põhjustatud lihasvalusid ning aitab oluliselt kaasa taastumisele. Stimuleerib lümfisüsteemi ja parandab verevarustust. Aitab korrigeerida liigeste asendit ja stabiilsust. PRO EST ühes rullis on 20 eellõigatud teipi.

Kinesioteip on spetsiaalselt kujundatud Eesti kasutajate jaoks kuna sinisele teibile on visualiseeritud valge EST logo, mis teeb selle välimuse veelgi atraktiivsemaks. Eriti populaarne on antud kinesioteip noorsportlaste ja sportlaste seas, kes esindavad Eestit rahvusvahelistel võistlustel.

Kasutamine: asetada puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka raseerida. Teip jääb nahale kuni seitsmeks päevaks, see ei kaota kleepuvust basseinis ega duši all. Teibi eemaldamiseks tuleb seda kergelt tõmmata, samal ajal nahale survet avaldades.

PRO EST teip on analoogsest sarjast PRO USA, mida kasutab Ameerika olümpiakoondis.

Analoognsed sünteetilised kinesioloogilised teibid ilma EST logota asuvad siin. Saadaval on kümme erinevat värvi.

 

 

Lisainfo

Värv

Sinine