ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

KT TAPE PRO EXTREME

  • Vastupidav 100% sünteetiline kangas on väga hingav
  • Paindlik tugi säilitab täieliku liikumisulatuse
  • Veekindel: Ekstra tugev liim püsib nahal läbi ekstreemsete kliimatingimuste ja märgade olude
  • Mugav kanda kuni 7 päeva

23.00

Kirjeldus

Vajad tuge, mis kestab läbi sinu kõige raskema treeningu? KT Tape Pro Extreme® on just selleks loodud. KT Tape Pro Extreme® sisaldab ekstra tugevat liimi, mis on spetsiaalselt formuleeritud püsima ka raskete tingimuste korral, sealhulgas märgades oludes, kõrge kuumuse, kõrge niiskuse või õlise naha puhul. See on disainitud leevendama valu ja pakkuma tuge just seal, kus seda vajate, püsides paigal läbi mitme treeningu. *

KT Tape Pro Extreme ® on kantav duši all, basseinis või rannalainetes surfates. Sünteetilised kiud on kiiresti kuivavad, veekindlad ja pakuvad suurepärast tugevust, venivust ja taastumisvõimet. KT Tape Pro Extreme® sisaldab ka ekstra tugevat liimi, mis püsib paigal 4-7 päeva.

KT Tape Pro® kiud sisaldavad tugevamat elastset tuuma, mis pakub paremat tuge lihastele, liigestele ja kõõlustele ilma mugavuse ja liikumisulatust piiramata. See täiustatud tuum säilitab oma elastsuse palju paremini aja jooksul ja pakub vastupidavamat tuge kui puuvillane kinesioloogiline teip. Nagu tippsportlased, tugineb see nii tugevusele kui ka vastupidavusele.

KT Tape Pro Extreme ® on eellõigatud ja valmis otse karbist kasutamiseks. Eellõigatud ribadel on ümarad nurgad, mis aitavad vältida nende kinnijäämist riiete külge või servade hargnemist. Iga rull sisaldab 20 eelnevalt lõigatud riba, mis on 25,4 cm pikad ja 5,08 cm laiad.

KT Tape® tooted on hüpoallergeenilised, lateksivabad, loodusliku kummi vabad! See tähendab, et meie tooted on loodud ja arendatud sisaldama vähem potentsiaalseid aineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Kuigi meie eesmärk on pakkuda teile tooteid, mis ei põhjusta ärritusi, kui teil on tundlik nahk või olete ärritusele kalduv, soovitame enne meie tootevaliku kasutamist testida väikest KT Tape tükki venitamata kõvemal nahal, nagu põlve või käsivarre piirkonnas.

* Ei ole kliiniliselt tõestatud kõikide vigastuste puhul

 

KT TAPE PRO EXTREME®  PEAMISED OMADUSED & EELISED

  • Ekstra tugev liim on vastupidav kõige ekstreemsematele tingimustele, sealhulgas duššidele, higistele treeningutele ja isegi basseinis või ookeanis = Veekindel
  • Mitmekülgsed eelnevalt lõigatud ribad saab kinnitada valu leevendamiseks*
  • Tugevam elastne tuum KT Tape Pro Extreme® sees tagab pikaajalise valu leevenduse ja toetuse eelised*
  • Lateksivaba, hüpoallergeenne, loodusliku kummi vaba

Igas karbis on:

  • 20 eelnevalt lõigatud riba 100% sünteetilisest teibist ekstra tugeva liimiga
  • Üks kiirjuhend samm-sammult juhenditega kõige levinumate kasutuskohtade jaoks

Lisainfo

Värv

Beež, Must