ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

PUUVILLANE, EELLÕIGATUD kinesioloogiline teip

  • Kõrge kvaliteediga puuvillane kangas on hingav ja paindlik
  • Tänu paindlikule disainile, toetab lihaseid säilitades täieliku liikumisulatuse
  • Mugav kanda 1 kuni 3 päeva
  • Puuvillased, eellõigatud ribasid saad kasutada eesmärgipäraselt valu leevendamiseks*

14.00

Tootekood: - Categories: ,

Kirjeldus

PUUVILLANE EELLÕIGATUD KINESIOLOOGILINE TEIP

See innovatiivne teip on valmistatud parima kvaliteediga puuvillast, tagades maksimaalse mugavuse ja vastupidavuse. Selle täiuslikult elastne, hingav ja vett hülgav disain tagab optimaalse toetuse ja liikuvuse, aitab leevendada lihasvalu ning suurendab taastumist.

KT TAPE puuvillane eellõigatud teip on arendatud igale aktiivsele inimesele, pakkudes liigestele ja kõõlustele stabiilsust ning toetades vereringet ja lümfisüsteemi. See on suurepärane abivahend vigastuste ennetamiseks, valu vähendamiseks ja sportlike saavutuste parandamiseks. See on mõeldud eelkõige lihaste, liigeste ja kõõluste stabiilsuse toetamiseks ja liikuvuse suurendamiseks. Aitab korrigeerida liigeste asendit ja stabiilsust.

Ühes rullis leiate 20 puuvillast, eellõigatud teipi, mis on lihtsalt kasutatav ja sobib igale nahatüübile. Selle veekindel liim hoiab teipi kindlalt paigal, isegi basseinis või duši all, kuni viie päeva jooksul. Teipi on lihtne eemaldada, tõmmates seda kergelt ja avaldades samal ajal nahale survet.

Kasutamine: Kasutamiseks asetage teip puhtale, mitterasusele ja kuivale nahale. Parema kleepuvuse tagamiseks soovitame nahka eelnevalt raseerida.

Kui soovid tutvuda sünteetilise eellõigatud teibiga, siis klikka siia: http://kttape.ee/products/pro-eelloigatud/

Lisainfo

Värv

Beež, Kollane, Laimiroheline, Lilla, Meresinine, Must, Punane, Roosa, Sinine, Valge