ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

KT TAPE GENTLE: TEIP TUNDLIKULE NAHALE

  • Õrn, kuid efektiivne – kerge eemaldada, sobilik tundliku nahaga inimestele
  • Võimalik kanda 1 kuni 3 päeva järjest
  • Läbipaistmatu, 100% puuvillakiud

Iga karbis on 20 eellõigatud teibiriba rullil ja juhend teipimiseks enimlevinud vigastuste puhul.

14.00

Kirjeldus

KÕÕLUSTE, LIIGESTE JA LIHASTE VALU LEEVENDAJA – KT TAPE TUNDLIKULE NAHALE

Otsid kinesioteipi, mis oleks sama efektiivne kui KT TAPE ORIGINAL, kuid mis sobiks ka tundlikule nahale? KT TAPE ‘GENTLE’ KINESIOTEIP on see mida otsid. See teip leevendab sihipäraselt valu ning püsib paigal ka peale mitmendat treeningut, kuni 3 päeva. Seejuures võid käia duši all, niiskes, külmas ning isegi basseinis. Õrna kinesioteibi liim on arendatud seejuures aga nii, et tuleb nahale õrnemalt ning sobib seejuures ka tundlikule nahale paremini.

TEIP, MIS SOBIB KA TUNDLIKULE NAHALE

KT TAPE GENTLE KINESIOTEIP on loodud vastu pidama kõige raskemates tingimustes, kestma kuni kolm päeva, läbi jooksmiste, igapäevaste duššide, niiskuse, külma või basseinis. See teip on spetsiaalselt loodud tundlikule nahale, kasutades liimi, mis eemaldub nahalt õrnemalt.

PAKUB TUGE

KT TAPE on elastne ning tagab lihastele, liigestele ja kõõlustele tuge, pakkudes samal ajal piiramata mugavust ja liikumisulatust.

LATEKSIVABA KT TAPE TUNDLIKULE NAHALE

KT TAPE kasutab akrüülpõhist meditsiinilise kvaliteediga liimi, mis on naha vastu õrn. See tähendab, et saate treenida, ilma et peaks tegelema sügelusega, mis sageli kaasneb  traditsioonilise sporditeibiga.

MIKROFIBRIST PUUVILL- PÜSIB KAUA

KT TAPE GENTLE KINESIOTEIBI puuvillakiud on kootud võrgumustris, mistõttu teip liigub mugavalt kehaga ning püsib kaua peal. Võrgumustriga disain on hingav ja laseb niiskusel aurustuda, mis on oluline kauakestva mugavuse jaoks.

EELLÕIGATUD “I” -KUJULISED RIBAD

KT TAPE on eellõigatud ja valmis koheseks kasutamiseks. Eellõigatud ribadel on ümarad nurgad, mis aitavad vältida nurgatõmblusi või servade hargnemist. Iga rull sisaldab 20x 25.4 cm pikkust “I” kujulist riba. See teeb kokku 505.8 cm teipi, mis kõik on 5.08 cm laiad – väike vihje matemaatikahuvilistele.