ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

KT RECOVERY+® VALU LEEVENDAV GEEL: Tuubis

Heaks kiidetud ajutiseks lihaste ja liigeste valu leevendamiseks. Geel aitab ajutiselt leevendada lihas- ja liigesvalusid järgnevate probleemide puhul:

  • Lihtne seljavalu
  • Venitused
  • Nihestused
  • Artriit
  • Verevalumid

17.00

Categories: ,

Kirjeldus

KT Recovery+ lihaste ja liigeste valu leevendav geel tuubis

KT Recovery+ valu leevendav geel tuubis tagab intensiivse valu leevenduse lihastes ja liigestes, kombineerides endas jahutavat ja soojendavat efekti. Geel aitab ajutiselt leevendada valusid, mis on tingitud keha pingetest, venitustest, nihestustest, artriidist või verevalumitest. Geeli ainulaadne mikro-kapseldatud mentool annab leevenduse, mis kestab tunde, samal ajal kui Arnica Montana võitleb põletikulistes piirkondades, kiirendades seeläbi valu leevendamist.

KT Recovery+ geel on loodud kvaliteetsetest koostisosadest, ei sisalda toksilisi aineid ega parabeene, tagades seeläbi turvalise ja tõhusa kasutamise igapäevaselt. Geeli koostisained on looduslikud ja tänu veepõhisele koostisele haihtub lõhn kiiresti.

KT Recovery + valu leevendava geeli kasutamine:

KT Recovery+ on veepõhise koostisega ning tagab kiire imendumise ilma õlise jäägita. Toode sisaldab looduslikke koostisaineid, nagu mentool ja kamper. Pärast pealekandmist kuivab geel läbipaistvaks ja lõhn hajub ruttu. Geeli võib määrida mitmetele kehaosadele, mis on sageli ülepinges ja valutavad – näiteks jalad, vasikad, nelipealihased, reielihased, selg, õlad ja käsivarred.

Kogus: Igas tuubis on umbes 100 ml (3.4oz) valu leevendavat geeli

Koostisosad:

  • AKTIIVSED KOOSTISOSAD: Kamper USP naturaalsed kristallid (5%), Mentool USP naturaalsed kristallid (5%)
  • MUUD KOOSTISOSAD (kõik pole loetletud): Arnica Montana tinktuur Hamamelis Virginiana (nõiapähkli ekstrakt)