ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

KT RECOVERY+® VALU LEEVENDAV GEEL: Roll-on

Heaks kiidetud ajutiseks lihaste ja liigeste valu leevendamiseks. Geel aitab ajutiselt leevendada lihas- ja liigesvalusid järgnevate probleemide puhul:

  • Lihtne seljavalu
  • Venitused
  • Nihestused
  • Artriit
  • Verevalumid

17.00

Categories: ,

Kirjeldus

KT Recovery+ lihaste ja liigeste valu leevendav geel

KT Recovery+ valu leevendav geel tagab intensiivse ning pikaajalise valu leevenduse lihastes ja liigestes, kombineerides endas jahutavat ja soojendavat efekti. Ajutiselt vähendab see valu lihastes ja liigestes, mis tulenevad keha pingetest, venitustest, nihestustest, artriidist või verevalumitest. Geeli ainulaadne mikro-kapseldatud mentool tagab mitmetunnise leevenduse, samas Arnica Montana sihib jõuliselt põletike koldeid, aidates sel moel valu kiirelt leevendada.

KT Recovery+ geel on valmistatud parimatest koostisosadest, ei sisalda toksilisi aineid, parabeenivaba ning mõeldud ohutuks ja tõhusaks kasutamiseks igapäevaselt. Geeli koostisosad on looduslikku päritolu. Tänu veepõhisele koostisele haihtub lõhn kiiresti.

KT Recovery + valu leevendava geeli kasutamine:

KT Recovery+ on veepõhise koostisega ning tagab kiire imendumise ilma õlise jäägita. Toode sisaldab looduslikke koostisaineid, nagu mentool ja kamper. Pärast pealekandmist kuivab geel läbipaistvaks ja lõhn hajub ruttu. Geeli võib määrida mitmetele kehaosadele, mis on sageli ülepinges ja valutavad – näiteks jalad, vasikad, nelipealihased, reielihased, selg, õlad ja käsivarred.

Kogus: 89 ml (3oz) valu leevendavat geeli

Koostisosad:

  • AKTIIVSED KOOSTISOSAD: Kamper USP naturaalsed kristallid (5%), Mentool USP naturaalsed kristallid (5%)
  • MUUD KOOSTISOSAD (kõik pole loetletud): Arnica Montana tinktuur Hamamelis Virginiana (nõiapähkli ekstrakt)