ALATES 50€ TELLIMUSTEL TASUTA TARNE

PRO OXYGEN

CELLIANT® INFRAPUNATEHNOLOOGIAGA RAKKUDE HAPNIKUGA VARUSTATUSE SUURENDAMISEKS

  • Toimetab rohkem hapnikku rakkudesse*, et aidata vabastada teie lihaste potentsiaali. *Tomib seal, kus teip on rakendatud.
  • Celliant® infrapuna mineraalpulber muundab kehasoojuse infrapunaenergiaks.
  • Kõrge tugevusega veekindel liim püsib peal ka kõige raskemate treeningute ajal.
  • Ülihingav sünteetiline kangas kuni 7 päeva mugavaks kandmiseks.

25.00

Kirjeldus

Otsid viisi, kuidas oma liikumist veelgi paremaks muuta? Siin on sulle lahendus – KT Tape® Pro Oxygen™, ainus kinesioloogiline teip, mis sisaldab Celliant® infrapunatehnoloogiat.

Celliant® on eriline mineraalide segu, mis muundab kehasoojuse infrapunaenergiaks, aidates parandada rakkude hapnikuga varustatust just seal, kus teipi on kasutatud. Kui KT Tape Pro Oxygen on õigesti paigaldatud, teeb Celliant tehnoloogia rohkem hapnikku kättesaadavaks rakkudele. See sünteetiline teip tõstab nahka ning muundab kehasoojuse infrapunaenergiaks, suurendades kohalikku verevoolu ja toimetades rohkem hapnikku rakkudesse.

KT Tape® Pro Oxygen™ on loodud mõeldes sportlastele ja aktiivsetele inimestele, kes vajavad tuge ja valu leevendust ka kõige nõudlikumates tingimustes. See on valmistatud kvaliteetsest sünteetilisest materjalist ja varustatud veekindla liimiga, mis peab vastu igas olukorras.

KT Tape® Pro Oxygen™ sobib kandmiseks nii duši all, basseinis kui ka meres ujudes. Kiiresti kuivavad kiud on veekindlad ja tagavad teibi vastupidavuse. Lisaks on teibil tugev veekindel liim, mis püsib peal kuni 7 päeva.

Pro Oxygen™ teibiribad on juba eelnevalt lõigatud ja valmis kasutamiseks. Ribade ümarad nurgad tagavad, et teip ei jääks riiete külge kinni ega hakkaks servadest kuluma. Ühes karbis on 20 eelnevalt lõigatud riba.

KT Tape® tooted on testitud Eestis, on allergiavabad ja ei sisalda lateksit. Kui sul on tundlik nahk, soovitame enne teibi laialdast kasutamist teha väike test.

Karbis on:

  • 20 eelnevalt lõigatud riba KT Tape Pro Oxygen™ teipi
  • Kiirjuhend, kuidas teipi õigesti kasutada